kubalen.npx.pl gry , filmy i nie tylko...
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
mix
Tom i Jerry
gra zachęcająca
Ankiety
KOD LYOKO POWRACA!
Gry dla dziewczyn
Gry zręcznościowe
MOJE GRUPY
MOJE WPISY
Gry wyścigowe
Gry akcji 2
gry przygodowe (nowe)
Gry sportowe
Gry śmieszne
Taktyczna Siła
Gry społecznościowe
Muzyka
Co nowego?
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 25
Najnowszy Użytkownik: markzelezny
Super gry

GOLD GAMES.
SILVER GAMES.
COOL GAMES.
GRY
GRY
Gry

Niszczyciel Potworów itp. 1.
Bohater 3D.
Niszczyciel potworów itp. 2.
Żarty
Imieniny
Wyszukiwraka

trwa ladowanie... kolczyki Kolczyki
KOD LYOKO POWRACA!
Drodzy fani!
Od czasu premiery ostatnich odcinków 4 serii nie ustawały spekulacje na temat 5 sezonu Kodu Lyoko. Również wiele dyskusji na naszej stronie poświęcono temu tematowi.
Zapewne wielu z was słyszało o projekcie CL Reloaded, który zakładał m.in. ukazanie się gry MMORPG w stylu serialu. Dla wielu był to znak, że jeszcze nie porzucono całkiem marki, jaką stworzył Kod Lyoko.
Przechodząc do meritum sprawy - zainteresowana tym zagadnieniem, zaczęłam szukać.
Na stronie Moonscoop, firmy, do której serial należy, znalazłam ciekawą prezentację PDF w języku angielskim. [link] (ostrzeżenie: 19 MB, zalecam ściągnięcie na dysk). Zawiera ona informacje na temat projektu CL Reloaded, który okazuje się być czymś, co moglibyśmy nazwać 5 sezonem Kodu Lyoko! W środku jest wiele intrygujących informacji na temat fabuły i wyglądu serii. Ma się ona składać z 26 odcinków. Jednak jedną z najważniejszych informacji jest to, że zamiast animacji 2D ma zostać zastosowana GRA AKTORSKA! Szczerze powiem, nie wiem, co sądzić o tym pomyśle, dość oryginalnym, lecz również budzącym wiele obaw o jakość takiej produkcji. Nigdy nie widziałam czegoś podobnego. Fabuła nie budzi moich zastrzeżeń. XANA powraca i jest bardziej niebezpieczny, niż wcześniej. Stoi za nim jakaś tajna organizacja... mam tylko nadzieję, że przy pracy nad odcinkami są zaangażowani oryginalni twórcy CL, jak Jerome Mouscadet czy Sophie Decroisette, dzięki czemu seria zachowa choć część dawnego klimatu.
Niestety, prezentacja nie zawiera żadnych informacji na temat choćby przybliżonej daty premiery serialu. To znalezisko nastawia jednak bardzo optymistycznie i budzi wielkie nadzieje na to, że 5 sezon KL jednak powstanie i w niedalekiej przyszłości będzie dane nam go zobaczyć.
Dołączam tłumaczenia slajdów z prezentacji dla tych, co nie są za pan brat z angielskim.
Pozdrawiam, Amarantine
Tłumaczenia
Slajd 3: „Pod koniec 4 sezonu wirtualna istota XANA została zniszczona dzięki odwadze Wojowników Lyoko, a także Franzowi Hopperowi(twórcy Lyoko i ojcu Aelity), który poświęcił swoje życie, aby pokonać wroga. Superkalkulator, wielki komputer stanowiący połączenie między światem rzeczywistym a Lyoko, został dezaktywowany. Wojownicy Lyoko pragną normalnego życia w świecie bez wirtualizacji, a co ważniejsze, w świecie bez XANY… ale czy na pewno…?”
Slajd 4: „Nasi bohaterowie są teraz 2 lata starsi. Wiodą znów życie zwyczajnych nastolatków i teraz wszyscy są w ostatniej klasie liceum. Spokojne życie, powiadacie? Nie na długo…
W międzyczasie tajna organizacja reaktywowała projekt Kartagina i powołała do życia nową, dającą się kontrolować wersję XANY, teraz obdarzoną umiejętnością mówienia. Kto się ukrywa za tą tajną organizacją? Czy Aelita jest wciąż kluczem do systemu stworzonego przez jej ojca?
Jeremie, zaangażowany w komputery, wirtualne światy i sieci społecznościowe, pozostawił fabrykę pod obserwacją w razie, gdyby zagrożenie miało się pojawić ponownie. Jest ostrzeżony przed niebezpieczeństwem, a wkrótce tajemniczy faceci w czerni czają się wokół szkoły i próbują porwać Aelitę.
Kości zostały rzucone i teraz Jeremie, Aelita, Odd, Ulrich Yumi i William muszą się zjednoczyć, by walczyć z wrogiem, potężnym jak nigdy dotąd i prawdopodobnie pod kontrolą człowieka.”
Slajd 5: „Serial nabiera nowego stylu. Znów spotykamy naszych bohaterów, lecz tym razem sceny 2D, do których byliśmy przyzwyczajeni są zastąpione GRĄ AKTORSKĄ.
Celem jest stworzenie wizualnej harmonii między scenami aktorskimi, przejściami, a scenami w 3D CGI takich, jak w poprzednich sezonach.
Każdy odcinek będzie zawierał trzy klimaty, trzy stadia:
Sceny aktorskie – zachowają świeżość i niewinność scen 2D z poprzednich sezonów; będą się odznaczać szczególnym stylem wizualnym, bliskim animacji, bardzo kolorowym i graficznie nasyconym; bardzo high-tech poprzez nowoczesność otoczenia, liczne piktogramy, loga i rozmaite znaki, lecz także przez ubiory, tak samo wyraziste jak w scenach 3D; jednocześnie zachowany będzie do pewnego stopnia realizm, który pozwoli widzom łatwe identyfikowanie się z bohaterami.
Sceny wirtualizacji – są okazja do stworzenia wizualnego przejścia(światło i kolor) między scenami ze świata realnego a 3D.
3D CGI którym się zachwycaliśmy przez ostatnie cztery sezony będzie unowocześniony, z nowymi bohaterami, nowymi potworami, lecz także wieloma małymi usprawnieniami dotyczącymi liczących się detali: nowe kostiumy, nowe akcesoria itp., stworzone dzięki kreatywnemu zmysłowi Jeremiego.
To nam pozwoli ustabilizować proces identyfikacji [serialu] przez odbiorców, jednocześnie wynosząc serial na nowy poziom.”
Slajd 7: „Estetyczne zmiany w Code Lyoko Reloaded podkreślają ewolucję zachowań bohaterów. Seria jest oparta na różnych poziomach fabuły.
- Osobiste emocjonalne sprawy, indywidualne antagonizmy, skryte i widoczne sympatie będą rozwijane w części aktorskiej. Zastosowanie gry aktorskiej zwiększy realizm serii. Dzieciaki będą się identyfikować z bohaterami jeszcze mocniej niż poprzednio, bo będą rozumiały ich zachowania tak samo, jak będą rozpoznawać urządzenia, którymi się posługują(komputery, iPady itd)
- Seria jako całość jest sceną problemów, związanych ze społecznością[szkolną] lub odnoszących się do niewielkiej grupy[bohaterów]; sieci społecznościowe i relacje między członkami grup w części aktorskiej; przygoda, walka, sojusze i zdrady w Lyoko.
- fabuła obejmuje także poważniejsze problemy, mianowicie walkę z XANĄ i tajną organizacją za nim stojącą.
Te różne poziomy fabuły razem budują siłę fabularną, z której serial słynie, z dodatkiem realizmu i nowoczesności.”
Slajd 8: Bohaterowie – Jeremy Belpois. „Sezon 4: Zdolny uczeń, geniusz komputerowy i odkrywca superkomputera. Ten mały Einstein zarządza transferem swoich przyjaciół do Lyoko. Walka? Nie jego działka. Nigdy nie był zwirtualizowany[co nie jest prawdą, ale to szczegół ;D]. Bardzo zaangażowany i uparty, próbuje zainteresować przyjaciół swoimi pasjami, lecz daremnie. Tylko Aelita, w której skrycie się podkochuje, rozumie i podziela jego zainteresowania.
Reloaded: Jeremie zbudował sobie supernowoczesne laboratorium komputerowe, podobne do laboratorium superkomputera w fabryce. Jest znanym hakerem i rozwija swoje zainteresowanie wirtualnymi światami, grami i sieciami społecznościowymi. Nigdy nie był wirtualizowany, lecz nigdy nie mówmy nigdy, jak powiadają…”
Slajd 9: Odd ”Sezon 4: Odd pochodzi z rodziny artystów. Jest najlepszym przyjacielem Ulricha i mieszka z nim w pokoju w internacie. Zawsze pełen energii i ekscentryczny, uwielbia robić psikusy i opowiadać kawa
Reloaded: Jest uczniem liceum wyspecjalizowanym w sztuce, wciąż jest tym samym czarującym i przyjacielskim typem. Zachował swe poczucie humoru i lubi flirtować, lecz również rozwinął niespodziewaną dojrzałość.”
Slajd 10: Aelita „Sezon 4: Naiwna, skryta i wrażliwa, jest najmocniej związana z Lyoko, światem stworzonym przez jej ojca, Franza Hoppera.
Reloaded: Jako uczennica liceum pozostała wrażliwa i empatyczna. Zjednoczona ze swymi przyjaciółmi, żyje pod groźbą[ataku] tajemniczych panów w czerni, gdyż może ona być w posiadaniu jedynego klucza do zniszczenia XANY.”
Slajd 11: Ulrich „Sezon 4: Ulrich nie jest zbyt rozmowny, raczej tajemniczy, trzyma swe emocje w sobie. Jest bardzo brawurowy, pomimo lęku wysokości, i uwielbia akcję. Jest najlepszym kumplem Odda i jest zakochany w Yumi, choć Sissi uważa inaczej.
Reloaded: W końcu z Yumi, ten milczący wojownik stał się spokojniejszy. Sądził, iż był wolny od bezlitosnych walk w Lyoko, ale tak było zanim tajemnicza organizacja postanowiła wcielić swe złowieszcze intencje w życie.”
Slajd 12: Yumi „Sezon 4: Yumi jest młodą Japonką, która mieszka niedaleko Liceum Kadic. Nieśmiała, poważna i ciężko pracująca, bardzo ceni sobie sprawiedliwość. Nie ma wielu przyjaciół, lecz za to prawdziwego wroga: Sissi, z którą walczy o uczucie Ulricha.
Reloaded: Teraz chodzi z Ulrichem, co uczyniło ich oboje silniejszymi. Lecz czy wytrzymają presję ciągłych ataków XANY?”
Slajd 13: William „Sezon 4: Wysoki, wysportowany, silny, pewny siebie muzyk i ten, któremu się wiecznie buzia nie zamyka. Powoduje napięcie między bohaterami, flirtując z Yumi i stając się zaufanym Odda. Po dołączeniu do grupy, w trakcie pierwszej misji w Lyoko XANA opętuje jego umysł i przemienia w swojego wspólnika. Wojownicy Lyoko walczą, by go odzyskać i w końcu zostaje uratowany.
Reloaded: William zdołał uciec spod wpływu XANY dzięki Wojownikom Lyoko. Teraz, w pełni zaakceptowany przez grupę, wciąż ma wiele sekretów i wciąż jest uwodzicielem…”
Autor:KUBA LENDZINSKI-ADMIN
Komentarze
kubalenpaladyn dnia luty 23 2011 15:32:22
Przeczytajcie! (Admin)smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta
Masz konsole?

Tak

Nie,ale chcę kupić

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Nikoloa886600
16/11/2012 19:58
elo

juziab
18/01/2012 18:20
hej smiley

kubalenpaladyn
18/01/2012 15:43
Dodalem level editor 1

kubasiek42
17/01/2012 18:51
Jakub Kujawa smiley

kubalenpaladyn
17/01/2012 18:40
Kubasiek42 jak masz na nazwisko?

kubalenpaladyn
17/01/2012 18:39
Siema kuab. Ty Roszeski?

ero33
17/01/2012 17:46
"Air Hawk" dobra gra

ero33
17/01/2012 17:44
elo jestem Eryk

kubalenpaladyn
10/01/2012 14:02
Siemka grodek

kubalenpaladyn
09/02/2011 09:25
Przeczytajcie "Witamy"!

Archiwum
Reklamy

Zaglosuj

Margonem MMORPG
Ilość odslon strony dziś
Stronę stworzyl Kuba Lendzinski . Gry,filmy i nie tylko. Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Red Dawn by:

43919 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu